-
Hafta içi:09:00 - 19:00 Cts: 10:00 - 18:00 Pzr: Kapalı
Winsa
SARAL GROUP

SARAL GROUP  olarak 47 Yıllık İnşaat Serüvenimizi Faal Olarak Devam Ettirirken alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli çalışan kadromuzla PVC pencere ve alüminyum sektöründe birçok konuda müşterilerimize talepleri doğrultusunda, çözümler sunarak hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin en kaliteli PVC Profil üreticisi olan WINSA’nın üretici bayii olarak imalat ve montaj işlerini yapmaktayız. Winsa, nihai tüketicilerin, mimarların ve mühendislerin her türlü beklentisine ve taleplerine yönelik ürün ve sistemler sunmaktadır. Türkiye’de ilk olarak üretilen 90 mm profil genişliğine sahip Revotech Gold ve 84 mm profil genişliğine sahip Revotech sistemleri, Dorado Gold, PVC pencerelerin üstün izolasyon özelliği ve alüminyum profillerin metalik görünümü ile birleştiren Dorado Gold Shield, Dorado, Safir, Carina, Panorama HS 76 ( Hebeschiebe ), ComfortSlide, Vela Gold ve Vela Sürme Sistemleri, Winstor PVC Panjur ve Winkepenk olmak üzere 13 ayrı serisi Winsa sistemleri arasında yer almaktadır.

Ayrıca katlanır kapı, paralel sürme, pivot pencere, içe-dışa açılan sineklik ile yapılarda geniş ve yüksek açıklıklarda üstün performanslı çözümler için tasarlanan 120 mm kasa genişliğine sahip Dorado Gold Ultra Kasa olmak üzere, sistem çözümü sağlayan 150’nin üzerinde profil tipi ve 23 renk seçeneği bulunmaktadır.

PVC’nin yani sıra Alüminyum Doğramalarda imalatını yaptığımız ürünlerdendir. İzolasyonlu ve izolasyonsuz olarak müşterilerimize uygun ürünler sunabilmekteyiz.

Portföyümüzde bulunan tüm ürünler:
 PVC ve Alüminyum Kapi ve Pencere Sistemleri
 Katlanır Cam Sistemleri
 Paslanmaz ve Alüminyum Korkuluk
 Ofis Bölme Sistemleri
 Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri"


Galeri
 Hakkımızda galeri